OBLÍBENÝ seminář je opět tady!

Sám sobě masérem. Jin jógová praxe s pomůckami. Postupně uvolníme záda, ramena, šíji a kyčle.

Proběhlé termíny

27.DUBNA 2018 ve studiu Manaia, Brno, Riegrova 6

DALŠÍ TERMÍN  - prozatím není otevřen

Pro více informací nás kontaktujte přes formulář v sekci Kontakt nebo přes email info@yinyoga-cz.com.

Pátky proti stresu

Komplexní program, jehož součástí je individuální diagnostika dle metodiky TCM (Tradiční čínské medicíny) a sestavení antistresového plánu na míru. Program zahrnuje skupinové hodiny jógy, akupresuru, ušní akupunkturu a fytoterapii. Program je pro maximálně 5 účastníků. 

DALŠÍ CYKLUS ve studiu Manaia, Brno, Riegova 6 - prozatím není otevřen

Pro více informací nebo předběžnou rezervaci nás kontaktujte přes formulář v sekci Kontakt nebo přes email info@yinyoga-cz.com.

Aktivně k uzdravení s čínskou medicínou

Program zahrnuje 5 cyklů seminářů podle roční doby.

Každý cyklus obsahuje vysvětlení základních pojmů TCM, např. jin a jang a teorie 5 prvků.Budeme pracovat s meridiány a lokalizovat akupresurní body vhodné na zmírnění zdravotních  problémů obvyklých v dané roční době.

Podíváme se na hlavní stravovací zásady. Semináře zahrnují i ukázku cvičení, které náš organismus fyzicky i psychicky zharmonizuje.

SEMINÁŘE SE KONAJÍ V YOGASHALABRNO. Link pro rezervaci: www.yogashalabrno.cz.

Další termíny  - nejsou otevřeny

Pro více informací nebo předběžnou rezervaci nás kontaktujte přes formulář v sekci Kontakt nebo přes email info@yinyoga-cz.com.

Sobota s čínskou medicínou

Začneme vysvětlením základních pojmů TCM (tradiční čínské medicíny) jako je jin & jang a teorie 5 prvků. Poté budeme pracovat s meridiány, vyzkoušíme palpaci dráhy. Věnovat se budeme také stravování. Jarní seminář zaměříme na téma alergií. Seminář zakončíme ukázkou cvičení, které náš organismus pomáhá fyzicky i psychicky harmonizovat.

Seminář je jednodenní variantou 3 seminářů z cyklu Aktivně k uzdravení s čínskou medicínou. 

SEMINÁŘE SE USKUTEČNÍ V YOGASHALABRNO. Link pro rezervaci: www.yogashalabrno.cz.

Další seminář není prozatím otevřen.

Pro více informací nás kontaktuje přes  email info@yinyoga-cz.com nebo vyplňte formulář v sekci Kontakt.

Hormonální jógová terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues,

30 minutová sestava, kterou se naučíte, má prověřené terapeutické účinky na hormonální systém člověka a pomáhá úspěšně bojovat s trvalou únavou, stresem, syndromem vyhoření, nespavostí ale i s neplodností a problémy s ženským cyklem. Součástí kurzu je ukázka protistresových technik. V rámci ceny získáte materíály v tištěné podobě pro cvičení doma. Více informací na stránkách Dinah Rodrigues https://www.dinahrodrigues.com.br/home-en

Kurz se koná ve Studiu Manaia, Riegrova 6, Brno. Začínáme v 8:30. Předpokládané ukončení je kolem 18:30. Cvičíme v malé skupině maximálně 6 účastníků !

Please reload